Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перемога "Спартака": "Почесний бандерівець" пояснив причини тріумфу

Головний тренер "Спартака" Олег Кононов дав коментар після матчу 17-го туру Прем'єр-ліги проти "Анжі" (3:0)

Depo.
8 грудня 2018 21:45

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport-express.ru.

Кононов заявив, що в другому таймі його команда стала діяти більш точно, а також на її боці була удача.

"Перші хвилини були нервовими в плані частих втрат м'яча. Потім ми заграли точніше. У кінцівці першого тайму ми провели затяжну атаку, після якої був призначений пенальті. У другому таймі просили, щоб хлопці діяли більш точно і розігрували м'яч. Десь і удача була на нашому боці.

Хлопці добре вийшли на заміну, прекрасний м'яч забив Зе Луїш. Поле? Ми повинні грати в будь-яку погоду на будь-якому полі, щоб наш стиль давав нам результат. Ми зобов'язані грати так, щоб наші футболісти отримали задоволення від дій на полі. Ми наближаємося до того, щоб грати в футбол, який поєднає середній і короткий пас з комбінаціями. Заміна Мельгарехо? Він втомився, ми дали йому можливість відпочити" , - сказав Кононов в ефірі каналу "Матч Прем'єр".

Нагадаємо, раніше "почесний бандерівець" розповів, чому погодився очолити російський клуб.