ПАОК Хачеріді та Шахова сенсаційно переміг суперника "Динамо" в Греції

Українець Євген Шахов допоміг ПАОКу здобути важливу перемогу над своїм головним переслідувачем в чемпіонаті Греції - "Олімпіакосом"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на zbirna.com.

Український півзахисник Євген Шахов вийшов в основному складі ПАОКа в центральному поєдинку 20-го туру чемпіонату Греції проти "Олімпіакоса". Євген Хачеріді, в черговий раз, в заявку не потрапив.

Лідер першості ПАОК приймав свого основного переслідувача і результат цього матчу мав великий вплив на долю золота чемпіонату країни. Суперник київського "Динамо" в плей-офф Ліги Європи не зміг зачепитися хоча б за нічию.

Гостей підвело провальний початок зустрічі. Вже до 19-й хвилині ПАОК вів з рахунком 2:0 після ударів Вієйріньї і Дієго Бісесвара. Всі спроби підопічних Педро Мартінса змінити хід поєдинку виявилися безрезультатними. Більш того, на 82-й хвилині Чуба Акпом ще раз розписався в воротах "червоно-білих" - 3:0.

Все, що змогли зробити гості, це забити гол престижу на 88-й хвилині. Він на рахунку Даніеля Поденсе. У підсумку, 3:1 на користь ПАОКа.