"Палмейрас" – "Рівер Плейт": Екслідер "Шахтаря" допоміг розгромити суперника в Кубку Лібертадорес

Бразильський "Палмейрас" з рахунком 3:0 в гостях обіграв аргентинський "Рівер Плейт" в першому півфінальному матчі Кубка Лібертадорес

"Палмейрас" – "Рівер Плейт": Екслідер "Ш…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Один з м'ячів забив ексгравець "Шахтаря" Луїс Адріано.

Перший гол в складі бразильського клубу на 27-й хвилині забив Роні, другий м'яч на 47-й хвилині у ворота аргентинців відправив Луїс Адріано, а остаточний рахунок зустрічі на 62-й хвилині встановив Матіас Вінья. У складі "Рівер Плейт" на 60-й хвилині червону картку отримав колумбійський півзахисник Хорхе Карраскаль. Півфінальний матч турніру пройде 13 січня.

В іншому півфінальному протистоянні зустрінуться бразильський "Сантос" і аргентинський "Бока Хуніорс". Матчі пройдуть 7 і 14 січня.

Раніше Луїс Адріано відзначився голом у півфіналі Кубка Бразилії і допоміг своїй команді вийти у фінал турніру.

Також бразилець забив переможний гол в матчі чемпіонату Бразилії.