"Олімпік" спростовав слова член Виконкому ФФУ Франкова

"Олімпік" офіційно заявляє, що інформація, яку поширив відомий журналіст, головний редактор журналу "Футбол" і член Виконкому ФФУ Артем Франков не відповідає дійсності

Depo.
14 листопада 2017 18:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на oфіційний сайт ФК "Олімпік".

Минулого тижня з'явилася інформація про те, що президент Прем'єр-ліги Володимир Генінсон під час зборів представників клубів елітного українського дивізіону нібито виступив з пропозицією для учасників Прем'єр-ліги відмовитися від платежів солідарності на користь ФК "Олімпік" (Донецьк), якому на ці гроші планувалося побудувати стадіон.

На зборах представників клубів УПЛ ні президент ліги, ні представник донецького клубу Олексій Антонов, який був присутній на даному заході, не піднімали тему будівництва стадіону для ФК "Олімпік", тим більше за рахунок платежів солідарності.

Футбольний клуб "Олімпік" знаходиться в скрутному становищі після початку військових дій на Донбасі, ми втратили свою базу, стадіон і дитячу академію. Але "Олімпік" рівно в такому ж становищі, як і інші клуби регіону - донецький "Шахтар" і луганська "Зоря".

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор