"Олімпік" переграв "ядерну команду" в останньому спарингу турецьких зборів

Заключний контрольний матч під час зимового збору команди "Олімпік" провів в турецькій Ларі з угорським клубом "Пакши", прозваним "ядерною командою"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Справа в тому, що поблизу цього містечка розташовується єдина в Угорщині атомна електростанція.

На перерву команди пішли без забитих м'ячів, а от у другому таймі "Олімпік" помітно додав. Непогано увійшов в гру Руслан Кисіль, який додав гостроти атакам української команди.

В середині тайму півзахисник класною передачею кинув уздовж лицьової лінії Леонідаса, який виконав простріл у воротарський, де підключився до атаки Вакуленко, переправиши м'яч у ворота угорців - 1:0. Це перший гол Сергія в футболці "Олімпіка".

У відповідь "Пакши" організував кілька небезпечних атак, міг навіть забити, але десь удача була на боці донеччан, а в парі моментів відмінно зіграв Махарадзе. У підсумку - 1:0 на користь підопічних Романа Санжара.

У чотирьох матчах другого збору "Олімпік" здобув чотири перемоги, забив дев'ять м'ячів і жодного разу не пропустив в свої ворота. 14 лютого команда повертається до Києва, а вже 18 лютого на НСК "Олімпійський" зіграє матч 20-го туру Прем'єр-ліги проти столичного "Динамо".