Оголошено прізвище найкращого гравця матчу Євро-2020 Бельгія – Росія

Нападаючий збірної Бельгії Ромелу Лукаку отримав від УЄФА нагороду найкращому гравцеві матчу Бельгія – Росія (3:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сайт УЄФА.

У матчі 1-го туру групового етапу Євро-2020 збірна Росії програла збірній Бельгії. Зустріч проходила на стадіоні "Газпром Арена" в Санкт-Петербурзі і завершилася з рахунком 0:3.

Нападаючий збірної Бельгії Ромелу Лукаку відкрив рахунок в матчі з Росією після помилки Андрія Семенова. На 10-й хвилині зустрічі після кросу в російську штрафну Семенов не зміг вибити м'яч, дозволивши Лукаку розвернутися до воріт і пробити точно в кут.

Захисник збірної Бельгії Тома Меньє збільшив перевагу номінальних господарів. На 34-й хвилині після подачі з лівого флангу Антон Шунін відбив м'яч перед собою, але прямо на Меньє, якому ніхто не завадив пробити в нижній кут воріт. На 88-й хвилині Лукаку оформив дубль.

Дивіться також: Як Бельгія ґвалтувала росіян на Євро-2020