Одразу три збірних України сьогодні проведуть свої матчі у відбіркових турнірах
Відразу три збірних України – національна, молодіжна та юнацька – проведуть свої матчі у відбіркових турнірах
Про це повідомляє Depo.Сектор.
Сьогодні, 16 листопада, збірна України у виїзному матчі проти Боснії та Герцеговини спробує здобути право поборотися за путівку на чемпіонат світу у Катарі. Початок матчу – 21:45.
Також сьогодні у Львові на стадіоні "Арена Львів" пройде матч 6-го туру групового раунду кваліфікації чемпіонату Європи серед команд до 21 року, у якому зіграють молодіжні збірні України та Сербії. Початок зустрічі – 18:00.
З 10 по 16 листопада в Португалії футболісти юнацької збірної України U17 виступають у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи-2022. Щоб не залежати від результатів матчів в інших групах, підопічним Олега Кузнєцова необхідно перемагати господарів міні-турніру – португальців. Початок поєдинку – 17:00.
Читайте також: Ексгравець збірної України прогнозує важкий матч для команди Петракова у Боснії і Герцеговині
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Футбол