Один з найкращих: Як Малиновський грав в матчі "Аталанти" та "Удінезе"

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський вийшов з перших хвилин в гостьовому матчі 28-го туру серії А проти "Удінезе" (3:2)

Журналіст Depo.Сектор
Один з найкращих: Як Малиновський грав в…

Руслан Малиновський доволі активно і продуктивно провів на полі 52 хвилини. На 40-й отримав жовту. Українець навіть розпочав гольову атаку. Гомес отримав пас від Малиновського в центрі поля та зробив закидання на Сапату, який розстріляв голкіпера. .

Наш півзахисник завдав трьох потужних ударів з-за меж штрафного майданчика – в усіх трьох випадках голкіпер "Удінезе" дивом рятував ворота. Від авторитетного порталу Whoscored українець отримав оцінку 7,12. Вища лише у авторів голів Сапати та Муріеля, а також асистента Гомеса. Тож Малиновський в другому матчі поспіль один з найкращих.

Статистика Малиновського в матчі "Аталанти" та "Удінезе":

Хвилини - 52

Удари - 3 (3 в ствір)

Паси - 42 (точність 83%)

Обведення - 4.

Попередження - 1.

Малиновський вийшов стартовому складі в другому матчі поспіль. У минулому турі він забив гол "Лаціо" (3:2). У цьому сезоні 27-річний українець забив 6 голів і зробив 3 асисти в 33 матчах.