Нічия з оптимістичним акцентом: Команда Шевченка не програла чемпіонам світу

Збірна України в першому матчі кваліфікації на ЧС-2022 зіграла на виїзді проти Франції і здобула доволі почесну нічию (1:1)

Нічия з оптимістичним акцентом: Команда…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Французи розпочали активніше, і на 19-ій хвилині Антуан Грізманн красивим обвідним ударом відкрив рахунок.

Щоправда, другий тайм українська команда розпочала значно краще. На 57-ій хвилині Україна зрівняла рахунок – м'яч від Кімпембе влетів у ворота після удару Сидорчука.

Франція – Україна 1:1

Голи: Грізманн, 19 – Сидорчук, 57

Франція: Льоріс, Кімпембе, Варан, Люка Ернандес, Павар, Рабьо, Канте, Коман (Дембеле, 64), Жиру (Погба, 64), Мбаппе (Марсьяль, 77), Грізманн

Україна: Бущан, Забарний, Кривцов, Караваєв, Миколенко, Матвієнко, Зінченко, Шапаренко (Зубков, 86) Сидорчук (Коваленко, 79), Малиновський, Яремчук (Мораес, 73)

Попередження: Павар, 30

Читайте і дивіться також: Як збірна України зрівняла рахунок після красивої комбінації у матчі з Францією