Немає Роналду - є гол: зірковий португалець травмувався, після чого його команда забила

Лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду не зміг дограти поєдинок відбору на Євро-2020 проти Сербії

Немає Роналду - є гол: зірковий португал…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Капітан португальської команди отримав ушкодження в одному з епізодів у першому таймі.

Роналду намагався дістати м'яч, який залишав поле, однак різко сповільнився та зупинився, відразу схопившись за верхню поверхню стегна. Лікарі намагалися допомогти Кріштіану, але той усе ж пішов з поля на 30-ій хвилині. Замість нього вийшов Піцці.

На той момент Португалія поступалася Сербії 0:1, однак за відсутності Кріштіану Роналду португальці зрівняли рахунок - на 42-ій хвилині відзначився Данілу Перейра. Рахунок першого тайму - 1:1.