Найяскравіший фоторепортаж двобою "Барселони" та "Реалу" Кубку Іспанії

Напередодні пізно ввечері завершився перший півфінал Кубка Іспанії між "Барселоною" та "Реалом" (1:1)

Найяскравіший фоторепортаж двобою "Барсе…

На Depo.Сектор найяскравіші фотографії та найцікавіші факти ель-класико.

Нападник Ліонель Мессі не потрапив в стартовий склад "Барселони". Аргентинець залишився в запасі, адже до останнього дня відновлювався після травми, яку отримав в матчі з "Валенсією".

У список 11-ти гравців ""Реалу потрапив бразильський нападаючий Вінісіус Жуніор. 18-річний бразилець - наймолодший учасник ель-класико в складі "Реала" в XXI столітті.

Нападник "Реала" Лукас Васкес відкрив рахунок на 6 хвилині. Він зблизька вразив ворота суперників після передачі від Каріма Бензема.

Вінгер "Барселони" Малком зрівняв рахунок. 21-річний бразилець на 57-й хвилині вдало зіграв на добиванні. Це його 3-й гол в цьому сезоні.

В підсумку "Барселона" і "Реал" зіграли внічию в першому матчі 1/2 фіналу Кубка Іспанії.

Зустріч у відповідь відбудеться 27 лютого.