Найяскравіші фото з "харківської битви" "Шахтаря" та "Манчестер Сіті"

На ОСК "Металіст" завершився матч 3 туру групового раунду Ліги Європи

Найяскравіші фото з "харківської битви"…

На Depo.Сектор найяскравіші фото з матчу.

Перша половина тайму минула в доволі рівній боротьбі. "Шахтар" не цурався йти в атаку. Але відсутність лідерів Тайсона І Марлоса таки давалася взнаки.

Давид Сільва на 30-й хвилині скористався відскоком від гравця донецького клубу і відкрив рахунок в матчі.

На 35-й хвилині Емерік Лапорт подвоїв перевагу після подачі Кевіна де Брюйне з кутового.

Бернардо Сілва на 70-й хвилині ударом з лінії штрафного зробив рахунок розгромним. М'яч після удару 24-річного португальця, який вийшов на заміну хвилиною раніше замість Кевіна де Брюйне, залетів в ворота Пятова від штанги.

В підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Манчестер Сіті" з рахунком 3:0.