Найяскравіші емоції сенсаційної перемоги "Аяксу" над "Реалом" в Лізі чемпіонів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Напередодні пізно вночі завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Аяксом" та "Реалом"

Найяскравіші емоції сенсаційної перемоги…

На Depo.Сектор найяскравіші фото драматичного поєдинку.

Вболівальники "Аякса" заполонили центр Мадрида перед матчем-відповіддю 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Реала". Запальний настрій фанатам вдалося передати і футболістам.

Вже на 7-й хвилині матчу рахунок відкрив Хакім Зійеш. Це стало справжнім шоком для мадридців. Перший матч, нагадаємо, завершився з рахунком 2:1 на користь "Реалу".

Нападник "Аякса" Давид Нерес подвоїв перевагу гостей. 22-річний бразилець відзначився на 18-й хвилині зустрічі.

"Реал" втратив двох гравців в першому таймі через травми. На 29-й хвилині поле залишив форвард Лукас Васкес, а на 35-й - нападник Вінісіус Жуніор, який пішов у сльозах. Їх замінили форвард Гарет Бейл і Марко Асенсіо відповідно.

По перерві побиття мадридців в рідних стінах продовжилося. Відзначилися Тадич та Шене.

На все. що спромігся "Реал" - сквитати один гол - 1:4. Розпач Сантьяго Соларі можна було зрозуміти. Стілець під ним продовжує хитатися...