Найгучніша футбольна сенсація: Матч Ліги чемпіонів вирішили переграти

Фінальний матч африканської Ліги чемпіонів між туніським "Есперансом" і марокканським "Відадом" переграють за межами Тунісу

Найгучніша футбольна сенсація: Матч Ліги…

Про це повідомляє Depo.Сектор. "Есперанс", який переміг 1:0, має повернути медалі і трофей переможця. Таке рішення прийнято на засіданні Африканської конфедерації футболу (CAF).

Раніше зустріч завершилася на 25 хвилин раніше через скандал. Після скасованого голу гостей, який забили, коли поле заволокло димом від піротехніки, тренерський штаб і запасні марокканської команди вибігли на поле, так як суддя відмовився скористатися допомогою ВАР.

Гру перервали на 1 годину 25 хвилин, після чого "Есперанс" оголосили переможцем. Сьогодні це рішення скасовано. Перший матч завершився внічию - 1:1.