Найдорожчий футболіст планети травмувався в матчі "Брюгге" – ПСЖ

Французький нападник "Парі Сен-Жермен" Кіліан Мбаппе не зміг дограти до кінця зустріч Ліги чемпіонів з бельгійським "Брюгге" (1:1)

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на L'ÉQUIPE.

Після гри головний тренер паризького клубу Маурісіо Почеттіно розповів, що футболіст травмував щиколотку.

"Мбаппе підвернув щиколотку, у нього вже були проблеми з обома щиколотками. Подивимося на його стан в четвер, коли зможемо отримати більш детальну інформацію", — цитує Почеттіно L'Equipe.

Мбаппе вийшов на поле в стартовому складі ПСЖ. На 51-й хвилині замість нього вийшов аргентинець Мауро Ікарді.

Матч "Брюгге" – ПСЖ відбувся в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Вже на 15-й хвилині Андер Еррера відкрив рахунок з передачі Киліана Мбаппе. Але розвинути успіх французький клуб не зумів. Більш того, на 27-й хвилині Ханс Ванакен зрівняв рахунок, йому асистував Едуард Соболь. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

На теперішній момент 22-річний Мбаппе є найдорожчим футболістом світу за версією порталу Transfermarkt. Вартість форварда збірної Франції оцінюється в 160 мільйонів євро.