Нападник Бензема розповів, який футболіст принесе славу мадридському "Реалу"

Форвард "Реалу" Карім Бензема підбив підсумки матчу 4-го туру чемпіонату Іспанії проти "Сельти" (5:2)

Владислав Печерний

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Реалу".

Камавінга має шанс стати лідером "вершкових".

"Це був особливий вечір для нас через атмосферу з уболівальниками. Перший тайм вийшов трохи дивним, тому що ми повинні були адаптуватися до гри з фанатами. У другому таймі ми зробили те, що хотіли, щоб домогтися перемоги. Думаю, нам потрібно більше працювати в захисті, щоб не пропускати. Ми збираємося перемагати, забиваючи багато м'ячів, при цьому не забуваючи про захист.

Вінісіус – феномен. Він молодий і мені дуже подобається грати з ним. Він показав, що завжди може грати на команду. Камавінга молодий, і він багато нам принесе", — наводить слова Бензема офіційний сайт клубу.

"Реал" набрав десять очок і вийшов на перше місце. У "Сельти" одне очко і 18-а позиція.