На Росії футбольного арбітра обізвали "козлом" через гучномовець під час матчу

У другому таймі матчу 5-го туру чемпіонату Росії між "Ахматом" і "Спартаком" через систему гучного зв'язку на стадіоні в Грозному вигукували слова

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на російські ЗМІ.

Вигуки не були пов'язані з технічним оголошенням. Публіка на арені відреагувала схвально. У соцмережах припустили, що після привітання прозвучала фраза "Суддя - козел". Це сталося після вилучення нападника "Ахмата" Аблая Мбенге на 77-й хвилині. "Спартак" на той час вів з рахунком 3:1.

"Ось-ось, хтось дорвався до мікрофона. Це вже не "суддя - продажна". Пам'ятайте, таку фразу? Тут "продажний" з фрази зникло", - зазначив один з коментаторів матчу. "Це голос трибун", - припустив потім інший.

Також коментатор ТВ-трансляції повідомив, що президент "Ахмата" Магомед Даудов з'явився в технічній зоні і показав непристойний жест пальцем на адресу арбітра.

Головний арбітр матчу - Олексій Сухий з Люберец.