На Мессі чекає жорстке покарання за витівку в матчі з "Атлетіком"

Нападаючий "Барселони" Ліонель Мессі може бути дискваліфікований на чотири матчі за удар суперника по голові

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Marca.

Нагадаємо, інцидент стався в фінальному матчі Суперкубка Іспанії з "Атлетіком".

За хвилину до закінчення матчу з поля був вилучений нападаючий "Барселони" Ліонель Мессі. Аргентинець жорстко відмахнувся від гравця "Атлетіка", і суддя після перегляду системи відеоповтору показав йому червону картку. Це вилучення стало для Мессі першим в кар'єрі за "Барселону".

У фінальному матчі Суперкубка Іспанії "Атлетік" в овертаймі обіграв "Барселону" з рахунком 3:2. за "Барселону" в цьому матчі дубль оформив Антуан Грізманн. У складі переможців відзначилися Оскар де Маркос, Асьєр Вільялібре та Іньякі Вільямс.