Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На футбольний матч амбіційної української команди сенсаційно запізнився арбітр

Товариський матч чернігівської "Десни" та косовської "Приштіни" на зборі в Туреччині розпочався майже з 20-ти хвилинною затримкою

Depo.
26 січня 2019 19:10

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт "Десни". Як це дивно не звучить, але арбітри запізнилися на гру. Тож командам довелося чекати в підтрибунному приміщенні.

У першому таймі чернігівці створили декілька чудових нагод, щоби відкрити рахунок, але не реалізували їх.

Другий тайм розпочався з моменту "Приштіни", нападник суперника вийшов один на один з воротарем – Паст врятував. І практично тут же "Десна" провела свою атаку – Сергійчук заробив перспективний штрафний, а Слінкін вдало його реалізував. Після удару Андрія і незначного рикошету від ноги захисника суперника м‘яч опинився в сітці воріт. 1:0 – більше голів команди не забивали.

"Десна" (Україна) – "Приштіна" (Косово) – 1:0

Гол: Слінкін, 53

"Десна" (1-ий тайм): Татаренко, Люлька, Гітченко, Імереков, Нємчанінов, Огіря, Мостовий, Хльобас, Волков, Старенький, Аршакян

"Десна" (2-ий тайм): Паст, Д.Фаворов, Ульянов, Гітченко, Слінкін, Огіря (А.Фаворов, 59), Якимів, Філіппов (Картушов, 75), Амеді (Банасевич, 75), Сергійчук, Безбородько (Беліч, 83)