Моурінью прокоментував ганебну серію "Тоттенхема"

Головний тренер "Тоттенхем Хотспур" Жозе Моурінью прокоментував поразку в матчі 21-го туру англійської Прем'єр-ліги з "Брайтон енд Хоув Альбіон" (0:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на BBC.

У попередньому турі "шпори" програли "Ліверпулю" (1:3).

"Ми не дуже здорово почали. "Брайтон" міг забивати відразу ж, але потрапив в штангу. У першому таймі мені здалося, що команда засмутилась через пропущений гол і загальну ситуацію. Футболістам не вистачало енергії. В останні 25-30 хвилин вони виклалися на повну, але, звичайно, з деякими обмеженнями. Ми не могли забити і до того ж давали супернику можливість контратакувати.

У другому таймі хлопці показали хороший настрій і намагалися боротися зі своїм розчаруванням. Вони старалися, так що я не можу сказати про них нічого поганого. У мене залишилися позитивні думки про гравців. Ми випробували всі варіанти, але суперник відбив всі атаки і випустив ще одного центрального захисника – забити було неможливо", — цитує Моурінью BBC.