Молодіжна збірна України скромно виграла в Катару на чемпіонаті світу в Польщі (Як це було)

Збірна України U-20 перемогла Катар (1:0) у другому матчі групового етапу чемпіонату світу 2019-го року

Молодіжна збірна України скромно виграла…

Молодіжна збірна України за тур до завершення групового етапу чемпіонату світу U-20 виконала завдання виходу в наступний етап змагань. Дві скромні перемоги - над США (2:1) та Катаром (1:0) - дозволили підопічним Олександра Петракова набрати максимум очок і очолити свою групу. Випередити українців сьогодні ввечері можуть нігерійці, якщо переможуть американців.

А ось щодо якості гри українських молодих футболістів виникають певні запитання. Адже з Катаром, футболістів якого у першому турі розгромилаНігерія (4:0), "синьо-жовті" трохи "намучилися". Особливо це відчувалося в першому таймі, коли навіть не було помітно, хто тут фаворит, а хто аутсайдер.

Щоправда, як і у випадку з матчем з американцями, знову на українських гравців, мабуть, вплинула розмова з тренерами в роздягальні. Наші футболісти розпочали другий тайм дещо краще. Однак по-футбольному "зім'яти" суперника їм теж не вдалося, та все ж біля воріт катарців розпочали з'являтися моменти. І що ближче до фінального свистка, то їх ставало більше.

Єдиний гол у матчі прийшов після подачі з кутового. Однак м'яч пролетів через увесь штрафний майданчик, і на протилежному фланзі його підхопив Булеца, який і зробив зрячу та м'яку передачу на захисника Попова, котрий вчасно підключився до атаки - високий стрибок і удар вийшли насправді ефектними.

Тепер в останньому матчі групового етапу чемпіонату світу в Польщі молодіжна збірна України зіграє проти нігерійських однолітків. Тоді й визначиться, яке місце у групі займуть "синьо-жовті" і на кого потраплять на етапі плей-оф.

А ось як виглядає он-лайн сьогоднішнього переможного матчу проти збірної Катару.

90+3 хв. - остання спроба Катару врятувати ситуацію, проте Лунін із другої спроби таки накрив м'яч після загрози від суперників.

90 хв. - Сікан, вийшовши з гострого кута на ворота катарців, замість віддати пас вільному Кащуку, пробив сам і влучив у воротаря.

88 хв. - Кащук вискочив сам-на-сам з голкіпером, але, перекидаючи м'яч через голкіпера, у ворота не влучив.

85 хв. - вилучення у збірної Катару: капітан наших суперників стрибнув прямими ногами вперед на футболіста збірної України Чеха.

83 хв. - знову момент в України: Конопля прострілив, і Сікан зщ близької відстані дивом не влучив у рамку воріт.

74 хв. - хороший шанс, аби подвоїти перевагу України в рахунку, отримав Супряга, але м'яч після його удару пролетів поруч зі стійкою воріт.

59 хв. - Го-о-ол! Після флангової подачі Булеци захисник збірної України Попов у високому стрибку головою спрямував м'яч у кут воріт. І взагалі - на початку другого тайму українці заграли значно активніше та конструктивніше в атаці. До забитого гола щось схоже на небезпечні моменти виникало в Булеци та Цитаїшвілі.

46 хв. - українець Булеца отримав жовту картку за симуляцію.

Розпочався другий тайм матчу.

Ось така статистика першого тайму.

Перший тайм завершився. Відверто кажучи, українські футболісти в ньому відверто розчарували. У деяких ігрових епізодах навіть катарці виглядали симпатичніше. Усе, на що спромоглися підопічні Олександра Петракова до перерви, це дві загрози воротам збірної Катару зі штрафних. З гри ж у "синьо-жовтих" фактично нічого не виходило.

44 хв. - небезпечно біля воріт Катара: Цитаїшвілі навісив зі штрафного, Попов пробив головою, м'яч пролетів дещо вище від перекладини.

34 хв. - після навісу зі штрафного відразу два футболісти збірної Катару ледь не завдали удару по воротах Луніна - обійшлося цього разу.

22 хв. - Хахльов отримав жовту картку від арбітра.

11 хв. - Хахльов зі штрафного ледь не закрутив м'яч у ворота катарців - поруч зі штангою.

8 хв. - перший серйозний сейв українського воротаря Луніна, який відбив м'яч на кутовий після непоганого удару катарського футболіста.