Збірна України перемогла Люксембург на "Жозі Бартель" (Як це було)

Сьогодні у рамках 2-го туру кваліфікації до Євро-2020 збірна України зіграла в Люксембурзі проти місцевої команди

Збірна України перемогла Люксембург на "…

Depo.Сектор стежило за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час матчу кваліфікації.

23:43 - Фінальний свисток - 1:2 Україна перемагає.

23: 40 - На 90 хвилині в свої ворота гол забив Родрігес. 2:1 на користь України.

22:50 - після першого тайму рахунок 1:1.

22:30 - На 36 хвилині Віктор Циганков зрівняв рахунок в матчі.

22:23 - На 33 хвилині Дюрпель відкрив рахунок в матчі.

22:07 - 20 хвилина - рахунок 0:0. Відомо, що на матчі є представники "Вулверхемптона" і "Бешикташа". Також матч привернув увагу скаутів команд з Бельгії і Португалії.

За ким будуть стежити скаути невідомо.

21:48 - Почали!

20:40 - Безус вперше за чотири роки зіграє за національну команду. В останній раз футболіст виходив у футболці збірної України 31 березня 2015 року в товариському матчі проти Латвії (1:1).

21:17 - Фанати команд вже зіграли між собою. Матч завершився фіаско вболівальників "синьо-жовтих". Команди обмінялися голами у перші 10 хвилин, а згодом розпочалася справжня гольова феєрію від господарів. Перша 45-хвилинка завершилася перемогою Люксембургу з рахунком 4:1, а фінальний свисток зафіксував рахунок 7:1.

21:09 - Команда Андрія Шевченка вже на стадіоні "Жозе Бартель".

20:43 - Українські вболівальники розгулюють містом.

Где-то на просторах центральной Европы🇱🇺

Публикация от Vladislav Ovcharenko (@vlad___ovcharenko)

20:30 - Україна: П'ятов, Миколенко, Матвієнко, Бурда, Бутко, Малиновський, Безус, Коноплянка, Циганков, Зінченнко, Мораес.

Люксембург: Моріс, Шано, Мальгет, Родрігес, К. Мартінс, В. Тілль, Карлсон, О. Тілль, Баррейру Мартінш, Янс, Тюрпель

19:39 - Збірній України гарантована серйозна підтримка - підтримати "синьо-жовтих" на стадіон "Жозі Бартель" в Люксембурзі прийдуть близько тисячі фанатів.

19:07 - Євген Коноплянка нарікає на газон стадіону в Люксембурзі перед матчем збірної України

18:39 - Домашня арена збірної Люксембургу вміщає трохи більше восьми тисяч вболівальників і вже готова до матчу, який розпочнеться о 21:45.

Josy Barthel stadium, Luxembourg #football

Публикация от Paulius Cubera (@pauliuscu)

18:03 - Олександр Караваєв, який у Лісабоні добре зіграв проти Кріштіану Роналду, нагадав, що сьогодні в Люксембурзі теж буде бій.

16:40 - Один із лідерів збірної України Руслан Малиновський порівняв бельгійський та люксембурзький футболи.

11:46 - У нашої команди буде фантастична підтримка на стадіоні команди-суперниці. Це має допомогти нашим хлопцям у виїзному матчі.

11:26 - "Новоспечений українець" - головна надія нашої збірної на матч з Люксембургом. Принамні, так вважають букмекери.

10:36 - Стала відома офіційна заявка підопічних Андрія Шевченка на матч Люксебург - Україна.

09:43 - В нашої команди є козирі у матчі відбору на Євро-2020. І про них добре знає тренер команди-суперниці Люк Хольц.

09:00 - Ми спрогнозували власний варіант стартового складу збірної України на поєдинок з Люксембургом.

Поєдинок відбудеться на стадіоні "Жозі Бартель" в Люксембургу. Початок зустрічі о 21:45 за київським часом: