Мессі знову забиває за "Барселону": Каталонці обіграли "Жирону" у спарингу

"Барселона" обіграла "Жирону" в товариському матчі (3:1), рахунок на 21-ій хвилині відкрив Філіпе Коутінью, ще 2 м'ячі провів капітан Ліонель Мессі

Мессі знову забиває за "Барселону": Ката…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ці голи стали для Мессі першими з 8-го серпня, коли він забив "Наполі" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів (3:1).

Потім він пішов з поля без забитого м'яча в півфінальному матчі з "Баварією", а днями обійшовся без голу в грі з "Хімнастіком" (3:1).

Цього літа Мессі був близький до відходу з "Барселони": форвард повідомляв керівництво клубу про намір розірвати контракт, але в результаті вирішив залишитися.