Відбулися матчі 4-го туру Прем'єр-ліги, які подарували чимало цікавих моментів

Степан Казимерчак

Depo.Сектор пропонує поглянути на все, що відбувалося на полях клубів УПЛ.

Матч туру

П'ятнична гра "Карпат" з "Шахтарем" (2:3) безумовно стала грою туру. Після першого тайму "Карпати" перемагали 2:0, а у другому таймі пропустили тричі і програли 2:3.

Радість "гірників"

Ось так "Шахтар" радів 3-у голу Марлоса на 87-й хвилині.

"Волинь" і матюки Кварцяного

Луцька "Волинь" вдома на майже порожньому стадіоні перемогла "Зірку" - 1:0.

Але Віталій Кварцяний традиційно не був задоволений грою своєї команди і смачно виматюкався.

"Дніпро" і "Ворскла" ділять мир

"Дніпряни" вдома не змогли перемогти "Ворсклу", зігравши внічию 1:1.

Ні натуралізації

Ультрас "Дніпра" підтримали акцію фанатів проти натуралізації футболістів для збірної України, яку задумали у ФФУ.

"Олександрія" поплила і шедевр Петряка

"Олександрія" вдома поступилася "Зорі" (0:1). І це вже третя поразка в сезоні у команди Шарана, не рахуючи єврокубків.

А от переможний гол Петряка став справжнім шедевром.

"Чорноморець" виносить Донецьк

Одесити вдома перемогли "Олімпік" (3:0).

У матчі також був забитий класний гол. Його автором став Барилко, забивши третій м'яч.

Важке "Динамо"

"Сталь" з Кам'янського на "Метеорі" у Дніпрі ледь не перемогла "Динамо". Але киянам допоміг арбітр Дердо, вилучивши Малак'яна і в більшості кияни дотисли господарів (2:1).

Бойкот Ярмоленка

Лідер "Динамо" влаштував бойкот і не поїхав на матч зі "Сталлю" через те, що Ігор Суркіс блокує його трансфер у дортмундську "Боруссію". Дану інформацію підтверджують ряд джерел.