Матч Болгарія – Англія призупинили через незвичну і скандальну причину

Арбітр Іван Бебек, котрий судить матч відбіркового турніру Євро-2020 Болгарія – Англія, попередив трибуни про можливу повну зупинку зустрічі

Про це повідомляє Depo.Сектор. Гру тимчасово перервали під час першого тайму. Диктор стадіону в Софії виголосив: "Через расистську поведінку під час гри арбітр попередив, що йому, можливо, доведеться перервати матч".

Як повідомляє Sky Sports, група фанатів Болгарії скандувала "Ей, мавпо" на адресу Тайрона Мінгса і Маркуса Решфорда. Вигуки почув капітан англійців Харрі Кейн, поінформував про це суддю.

Через деякий час гру продовжили, до першого тайму додали 6 хвилин. Англія відкрила рахунок на 7-ій хвилині, а до 32-ої повела вже 3:0. На переву ж команди пішли за рахунку 4:0 на користь гостей.