Марокканський "Відад" оскаржив в CAS поразку в фіналі африканської Ліги чемпіонів

Марокканський "Відад" подав скаргу до Спортивного арбітражного суду в Лозанні на рішення з приводу фіналу африканської Ліги чемпіонів

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport-express.ru.

У вирішальному матчі "Відад" зустрічався з туніським "Есперансом".

У першій зустрічі команди зіграли внічию - 1:1. У другій "Відад" вів з рахунком 1:0. За 25 хвилин до кінця зустрічі гра була зупинена. Тренерський штаб і запасні марокканців вибігли на поле, так як суддя не зарахував їх гол і відмовився скористатися ВАР. Матч був перерваний на 1 годину 25 хвилин, згодом "Есперанс" був оголошений переможцем.

Примітно, що тунісці вже включені в число учасників клубного чемпіонату світу, який пройде в грудні. У другому раунді їм належить гра з переможцем азіатської Ліги чемпіонів.