Марадона жорстко "потролив" англійців відповіддю на питання про знаменитий гол рукою

Легенда світового футболу Дієго Марадона "потролив" англійців відповіддю на питання про свій гол рукою в 1/4 фіналу чемпіонату світу 1986 року

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Daily Mail.

Аргентинець знову б повторив трюк з рукою.

"Хотілося б, щоб у нас була можливість повернути час назад. Я б пообіцяв англійцям, що не заб'ю їм гол лівою рукою... я забив би їм правою рукою", - сказав Марадона

Нагадаємо, знаменитий гол рукою Марадона забив на 51-й хвилині чвертьфінального матчу ЧС-86, який проводився в Мексиці. На той момент рахунок у зустрічі аргентинців і англійців був рівним - 0:0. Через три хвилини Марадона зробив в матчі дубль. На 80-й хвилині Гарі Лінекер відіграв один м'яч. Зустріч так і завершилася з рахунком 2:1 на користь аргентинців, які в підсумку стали чемпіонами світу.