"Манчестер Юнайтед" врятувався в матчі з "Атлетіко" в Лізі чемпіонів

"Атлетіко" та "Манчестер Юнайтед" зіграли внічию в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - 1:1

Про це повідомляє Depo.Сектор. Гра пройшла у Мадриді.

На 7-й хвилині зустрічі Жоау Фелікс відкрив рахунок. Ренан Лоді зробив відмінний навіс у штрафний майданчик на португальця, який завдав точного удару в лівий кут воріт.

На 75-й хвилині Маркус Решфорд був замінений на Ентоні Елангу. 19-річний швед через 5 хвилин зрівняв рахунок у грі, отримавши м'яч від Бруну Фернандеша і пробивши з кута штрафного майданчика в нижній правий кут воріт.

"Атлетіко" (Іспанія) – "Манчестер Юнайтед" (Англія) 1:1
Голи: Жоау Фелікс, 7; Еланга, 80.
"Атлетіко": Облак, Врсалько, Савіч, Хіменес, Рейнілду, Лоді (Лемар, 76), Кондогбіа, Еррера, Льоренте, Корреа, Жоау Фелікс (Грізманн, 76).
"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Лінделеф (Уан-Бісака, 66), Варан, Магуайр, Шоу (Теллес, 67), Погба (Матич, 66), Фред, Бруну Фернандеш, Роналду, Решфорд (Еланга, 75), Санчо (Лінгард, 82).
Попередження: Еррера, 45; Шоу, 50; Лінделеф, 60; Рейнілду, 63; Решфорд, 65; Фред, 74; Льоренте, 77; Хіменес, 78; Теллес, 83.