"Манчестер Юнайтед" нещадно розтрощив "Рому" в матчі Ліги Європи

У першому півфінальному матчі Ліги Європи "Манчестер Юнайтед" на рідному "Олд Траффорд" познушався з "Роми" – 6:2

"Манчестер Юнайтед" нещадно розтрощив "Р…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Надзвичайно видовищний поєдинок видався в Манчестері. Команди на двох забили 8 голів, однак у підсумку гра завершилакся повним фіаско для підопічних Паулу Фонсеки.

Римляни у першому таймі діяли на контратаках, і в цьому компоненті досягнули успіху. На гол Бруну Фернандеша після красивої комбінації гості відповіли взяттями воріт із пенальті та після непоганої атаки.

Та все ж після перерви все стало на свої місця. Футболісти "Манчестер Юнайтед" організували такий феєрверк поблизу штрафного майданчику римського клубу, що представники італійської Серії А просто не знали, що робити, і виглядали хлопчиками для биття.

"Манчестер Юнайтед" (Англія) – "Рома" (Італія) 6:2

Голи: Бруну Фернандеш, 9, 71 (пен); Кавані, 48, 64; Погба, 75; Грінвуд, 86 – Пеллегріні, 15; Джеко, 33

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Ліндельоф, Шоу, Магвайр, Ван-Біссака, Фред (Матіч, 83), Погба, Мактоміні, Бруну Фернандеш (Мата, 89), Кавані, Решфорд (Грінвуд, 76)

"Рома": Лопес (Міранте, 28), Карсдорп, Смоллінг, Рожер, Спінаццола (Бруно Перес, 37), Верету (Вільяр, 5), Крістанте, Мхітарян, Діавара, Пеллегріні, Джеко

Попередження: Погба, 51; Смоллінг, 61 – Вільяр, 50

Читайте та дивіться також: "Бої" у Манчестері та Вільярреалі: Стали відомі склади на півфінали Ліги Європи