"Манчестер Сіті" із Зінченком без проблем впорався з "Боруссією" в Лізі чемпіонів

У матчі 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" і в другому матчі виграв у менхенгладбахської "Боруссії" (2:0)

"Манчестер Сіті" із Зінченком без пробле…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Український футболіст Олександр Зінченко опинився в запасі на цю гру. Однак на 64-ій хвилині він замінив Жоау Канселу, який отримав жовту картку в другому таймі.

Однак до цього моменту вже все було зрозуміло, адже підопічні Хосепа Гвардіоли ще в першому таймі швидко забили два м'ячі та таким чином визначили долю переможця пари.

Відзначилися нинішні лідери колективу – після хороших комбінацій влучні удари завдали півоборонці Кевін де Брюйне (красиво пробив з-за меж штрафного майданчика) й Ілкай Гюндоган (вивели сам-на-сам із голкіпером).

"Манчестер Сіті" (Англія) – "Боруссія" М (Німеччина) 2:0

Голи: де Брюйне, 12; Гюндоган, 18

"Манчестер Сіті": Едерсон, Жоау Канселу (Зінченко, 64), Стоунз, Вокер, Рубен Діаш (Лапорт, 70), Фоден, Бернарду Сілва (Агуеро, 75), де Брюйне, Гюндоган (Стерлінг, 70), Марез, Родрі (Фернандінью, 63)

"Боруссія": Зоммер, Гінтер, Бенсебайні (Вендт, 88), Ельведі (Янчке, 88), Лайнер, Хофман, Нойхаус, Закарія, Штіндль (Траоре, 80), Емболо (Вольф, 65), Тюрам (Плеа, 65)

Попередження: Жоау Канселу, 55; Фернандінью, 82 – Лайнер, 61

Перший матч – 2:0

Читайте і дивіться також: "Український день" у Лізі чемпіонів: Малиновський у старті, Зінченко в запасі