"Манчестер Сіті" без Зінченка ледве здолав у Кубку Англії клуб із нижчого дивізіону

У матчі 1/16-ої фіналу Кубка Англії "Манчестер Сіті" в гостях переміг "Челтенгем Таун" з рахунком 3:1

"Манчестер Сіті" без Зінченка ледве здол…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Єдиний гол за господарів забив нападник Алфі Мей на 59-ій хвилині. У складі "Сіті" м'ячі на свій рахунок записали Філ Фоден (81-ша хвилина), Габріел Жезус (84) і Ферран Торрес (90+4).

Команда Пепа Гвардіоли не знає поразок протягом 17-ти останніх матчів у всіх турнірах. Минулого сезону "містяни" зупинилися на стадії півфіналу Кубка Англії, програвши "Арсеналу" з рахунком 0:2.

В 1/8-ій фіналу Кубка Англії "Манчестер Сіті" зустрінеться із "Суонсі".