Малиновський став одним з найкращих у матчі, який закінчився фіаско для "Аталанти"

У матчі 21-го туру італійської Серії А "Аталанта" неймовірним чином втратила перемогу над "Торіно" (3:3), ведучи за ходом гри з рахунком 3:0

Малиновський став одним з найкращих у ма…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Уа-Футбол. Українець Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі і провів на полі 78 хвилин.

За цей час він тричі вдало пішов в обведення, двічі подав від кутового прапорця, і по одному разу відібрав м'яч, позбувся круглого і виграв боротьбу.

Загальна оцінка від WhoScored – 7,1, а від Sofa Score – 7,4. Ці цифри стали четвертим показником в команді після авторів голів бергамасків: Мюріеля, Гозенса й Ілічича.

Востаннє Малиновський проводив повний матч в Серії А ще наприкінці вересня. Тоді українець зіграв усі 90 хвилин проти "Лаціо".

Після нічиєї "Аталанта" розташувалася на сьомому місці чемпіонату Італії, поступаючись чинному лідеру "Інтеру" десятьма очками.