"Малага" вилетіла з Кубка Іспанії, "Леганес" і "Нумансія" вийшли в 1/8 фіналу Кубка Іспанії

"Малага" зіграла внічию з "Нумансією" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубка Іспанії

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Зустріч пройшла в Малазі на стадіоні "Ла-Росаледа" і завершилася з рахунком 1:1.

На 18-й хвилині Адріан Гонсалес вивів "анчоусів" вперед, проте на початку другого тайму Унаї Ельхесабаль зрівняв рахунок.

У першому матчі "Нумансія" здобула перемогу з рахунком 2:1, тому вийшла в 1/16 фіналу Кубка. "Малага" залишає турнір.

В іншій грі 1/16 фіналу "Леганес" знову переміг "Вальядолід" (1:0, перший матч - 2:1) і забезпечив собі місце в наступному раунді