Львівський "Рух" виграв уже третій матч на турецькому зборі

Підопічні Івана Федика з львівського "Руху" обіграли сербський "Рад", забивши по голу в кожному з таймів

Львівський "Рух" виграв уже третій матч…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. 31-го січня дебютант УПЛ – "Рух" – запланував зіграти на турецькому зборі відразу два спаринги.

Спочатку суперником галичан був сербський "Рад". Територіальна перевага підопічних Івана Федика сумнівів не викликало. Однак першими могли відкрити рахунок серби, але воротар львів'ян Олександр Бандура на 16-ій хвилині парирував пенальті.

В середині першого тайму футболісти "Руху" вийшли вперед, реалізувавши пенальті. А на 66-ій хвилині після розіграшу стандартної ситуації Микола Кухаревич ще раз змусив балканців капітулювати – 2:0.

"Рух" (Україна) – "Рад" (Сербія) 2:0

Голи: Климчук, 27 (пен); Кухаревич, 66

"Рух": Бандура, Mисик, Зец, Білий, Гагун, Карасюк, Федорчук, Кухарук, Климчук, Бойчук, Кухаревич