"Львів" мінімально обіграв "Десну" у принциповому матчі УПЛ на "Арені Львів"

У матчі 23-го туру УПЛ футбольний клуб "Львів" мінімально здолав чернігівську "Десну" – 1:0

"Львів" мінімально обіграв "Десну" у при…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ренан відкрив рахунок на 44-ій хвилині після грубої помилки Імерекова в обороні – цей доволі курйозний епізод дозволив одразу трьому футболістам "Львова" вийти на оперативний простір. І у завершальній стадії Ренан зіграв холоднокровно та по-бразильськи.

У другому таймі підопічні Олександра Рябоконя мали реальну нагоду для того, щоби принаймні зрівняти рахунок – однак Гуцуляк не переграв з одинадцятиметрової позначки голкіпера "Львова" Ільющенкова.

Незадовго до фінального свистка дуже грубо в центрі поля зіграв захисник "Львова" Якимець, який побачив перед собою червону картку від арбітра.

"Львів" – "Десна" 1:0

Гол: Ренан, 44

Нереалізоване пенальті: Гуцуляк (Д), 70 (воротар)

"Львів": Ільющенков, Бусько, Махмутовіч, Міубі, Якимець, Чир’як, Довгий, Алваро (Сабіно, 80), Ренан (Нич, 64), Ременяк (Семенів, 80), Антві

"Десна": Паст, Імереков, Гітченко, Полегенько (Конопля, 63), Картушов, Мостовий (Сухоцький, 46), Калитвинцев, Огиря, Гуцуляк, Безбородько (Дегтярьов, 46), Чепурненко (Арвеладзе, 63)

Попередження: Махмутовіч, 56; Довгий, 68; Антві, 90+2 – Мостовий, 27; Калитвинцев, 77

Вилучення: Якимець (Л), 90+3 (груба гра)

Читайте і дивіться також: "Львів" – "Десна" в УПЛ: Склади з акцентом на атаку