Ліга чемпіонів: Зінченко з "МанСіті" у чвертьфіналі, феєрія Бензема і "Реала"

Українець Олександр Зінченко зіграв увесь матч за "Манчестер Сіті" проти "Спортінга" (0:0)

Ліга чемпіонів: Зінченко з "МанСіті" у ч…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Однак матч у Манчестері став лише формальністю, адже в першій грі в Лісабоні підопічні Хосепа Гвардіоли перемогли з розгромним рахунком 5:0.

У повторному поєдинку ініціативою прогнозовано володіли футболісти "Манчестер Сіті", у складі якого доволі продуктивну гру продемонстрував Олександр Зінченко. Але моменти виникали біля обидвох воріт, щоправда, реалізувати їх не вдалося – 0:0.

Значно цікавішим виявився матч у Мадриді. Господарі з "Реала" пропустили гол у першому таймі від Кіліана Мбаппе, але після перерви щось неймовірне сотворив Карім Бензема, який своєю нестримністю та хет-триком вивів мадридський клуб у чвертьфінал – 3:1.

Блискуча постава "Реала", і Мессі, Неймар, Мбаппе та компанія опинилися поза межами Ліги чемпіонів.