Ліга чемпіонів: "Баварія" розтрощила "Зальцбург", "Ліверпуль" вистояв з "Інтером"

Першими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів стали німецька "Баварія" і англійський "Ліверпуль"

Ліга чемпіонів: "Баварія" розтрощила "За…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Баварія" – "Зальцбург" 7:1

Голи: Левандовскі, 12 (пен.), 21 (пен.), 23; Гнабрі, 31; Мюллер, 54, 83; Сане, 86 – Чергорд, 70

Перший матч: 1:1

Після вимученої нічиєї в Австрії (1:1, "Баварія" зрівняла рахунок наприкінці гри) мюнхенці значно серйозніше взялися за справу. Хет-трик Роберта Левандовскі (два перші голи з пенальті) вже на 23-ій хвилині визначив прогнозованого переможця пари.

Надалі гра перетворилася на формальність. І господарі навіть дозволили футболістам "Зальцбурга" забити гол престижу.

"Ліверпуль" – "Інтер" 0:1

Гол: Мартінес, 62

Вилучення: Алексіс Санчес (І), 63 (друге попередження)

Перший матч: 2:0

Після доволі впевненої (за рахунком) перемоги в Мілані підопічні Юргена Клоппа, попри те, що володіли незначною перевагою, створили собі проблеми в Ліверпулі. Гості забили гол після перерви, коли аргентинець Лаутаро Мартінес чудовим ударом поцілив у "дев’ятку".

Мабуть, ключовим у грі стало вилучення "інтериста" Алексіса Санчеса, який зіграв грубо й отримав друге попередження. Вдесятьох з "Ліверпулем" футболісти "Інтера" вже не впоралися.