Лідери "Реалу" травмувалися в матчі Уельс - Хорватія

Півзахисники "Реалу" Лука Модріч і Гарет Бейл отримали травми в матчі відбіркового раунду Євро-2020 між збірними Хорватії та Уельсу (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на As.

Модріч намагався перервати атаку суперника і грубо зіграв проти Харрі Вілсона. У цьому епізоді він завдав ушкодження супернику і травмувався сам. Залишаючи поле, Модріч не міг наступати на праву ногу. Хавбек був замінений на 90-й хвилині матчу, замість нього в гру вступив Мілан Бадель.

Бейл також отримав травму. Він накульгував в кінцівці гри, проте головний тренер збірної Уельсу Райан Гіггз не міг його замінити, так як вже зробив всі три заміни до того моменту. У минулому матчі Бейл забив вперше за місяць.