Лідера "Динамо" відраховували з команди за бійку

Керівник дитячо-юнацької школи "Динамо" Олександр Іщенко розповів, що захисник Віталій Миколенко був відрахований з системи клубу за бійку, але потім був відновлений

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sports.ru.

- У нього все складалося поетапно. Був один жорсткий момент, і він був відрахований.

- За що?

- У нас бувають моменти, коли старшим гравцям не подобається, що молодші роблять їм зауваження. Віталік дуже круто поговорив з одним з гравців, за що був відрахований. Але вже перед фіналами, три роки тому, а у нас як раз тоді працював іспанський фахівець Альберто, прийшла вся команда і тренери. Була розмова про його повернення.

Це був одиничний випадок у Віталіка, і ми потиснули руки один одному і визначилися з тим, що шанобливе ставлення має бути не тільки до тренерів і персоналу, а й у футболістів один до одного. Зірка сама по собі може і не бути зіркою, а команда може допомогти такому гравцеві. Миколенко в той момент, як старший товариш, мав допомогти. А якщо ти не згоден, то доведи не кулаками, а ділом.

Хоча, ми знаємо, що, на жаль, такі моменти бувають. А іноді це і правильні моменти. Як то кажуть, в душовій десь молодому трохи наступили на мозоль, щоб він поводився нормально і не підводив команду, - сказав Іщенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор