Лідер збірної України з футболу продовжує феєрити в чемпіонаті Бельгії (ВІДЕО)

Український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський віддав дві гольові передачі в матчі 24-го туру чемпіонату Бельгії проти "Васланд-Беверена" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. Малиновський провів на полі повний матч. На 59-ій хвилині він допоміг подачею з кутового Мбване Саматте зрівняти рахунок.

Гольовий пас після чудових індивідуальних дій на Алехандро Посуело на 82-ій хвилині допоміг "Генку" виграти матч.

Це були 6-ий і 7-ий асист Малиновського в чемпіонаті Бельгії в сезоні. Зараз він входить в топ-3 найкращих асистентів ліги. Усього цього сезону 25-річний українець зіграв 34 матчі, забив 11 голів і віддав 11 гольових пасів. "Генк" продовжує лідирувати в чемпіонаті Бельгії.