Лідер збірної Іспанії травмувався під час матчу з Німеччиною

У матчі 6-го туру групового етапу Ліги націй УЄФА збірна Іспанії приймає національну команду Німеччини

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Зустріч проходить на стадіоні "Олімпіко де Севілья - Ла Картуха" в Севільї (Іспанія). До перерви рахунок 3:0 на користь господарів.

На 43-й хвилині зустрічі капітан і захисник збірної Іспанії Серхіо Рамос отримав пошкодження і не зміг продовжити зустріч. Замість нього на поле вийшов захисник Ерік Гарсія.

Збірна Німеччини набрала 9 очок в 5 матчах і посідає 1-е місце в турнірній таблиці групи 4 ліги А. Іспанія (8) – на 2-му місці. Суперниками команд по групі є збірні України (6) і Швейцарії (3), зустріч яких була скасована через спалах коронавірусу в складі української команди.