Лідер української збірної потрапив у пастку, яка може суттєво вплинути на подальшу кар’єру

26-річний український футболіст Руслан Малиновський дав офіційну згоду на перехід з бельгійського "Генка" в італійську "Аталанту"

Лідер української збірної потрапив у пас…

Але наразі із цим трансфером складна ситуація. Так, "Аталанта" з Бергамо продовжує робити спроби купити півзахисника "Генка" Руслана Малиновського і форварда "Севільї" Луїса Муріеля. В італійському клубі розраховують вкластися в 30 мільйонів євро на трансфери обох гравців. При цьому за колумбійця готові заплатити більше, ніж за українця.

Та все впирається в гроші. "Королі провінціалів", як називають футбольний клуб із Бергамо в Італії, спочатку розраховували викласти за Малиновського не більше 12-ти мільйонів євро. Однак чемпіони Бельгії захотіли 20 мільйонів і не менше. Згодом називали й інші суми в цьому проміжку, можливо, не завжди правдиві, однак факт залишається фактом: переговори суттєво ускладнилися.

Причому настільки, що не витримав сам Малиновський, відреагувавши аж надто емоційно: "Я знаю, що на столі є пропозиція від "Аталанти" в 15 мільйонів євро, але "Генк" не збирається вести переговори. І це незважаючи на те, що сума трансферної пропозиції "Аталанти" більша, ніж минулого року від "Сельти". "Генк" виставив на мене цінник у 20 мільйонів євро, що я вважаю необґрунтованим.

Тепер клуб порушує своє слово, і я відчуваю себе обдуреним. Мені 26 років, я хочу грати на вищому рівні. Я хотів піти добре, подякувавши клубу та вболівальникам за чудові 3 роки, але "Генк" явно цього не хоче.

Я просто прошу "Генк" стримати свою обіцянку і відпустити мене за розумною ціною. Деякі люди попереджали мене, що так і буде, але я не хотів вірити. Тепер здається, що я був наївний. Мені шкода за цю емоційну реакцію, але я відчуваю себе зрадженим і більше не бачу майбутнього в "Генку".

Зрозуміло, що після таких слів майбутнього і справді немає. Хоча керівники бельгійського клубу все ж намагаються дещо зм’якшити ситуацію. Але в той же час вони запевняють, що такі заяви є нічим іншим, як спробою тиску на "Генк".

"Сума, про яку каже Малиновський, неправильна, – заперечив, зокрема, технічний директор "Генка" Дімітрі де Конде. – "Аталанта" запропонувала не 15 мільйонів євро, а 10. Більше того, вони хочуть розрахуватися за нього шістьма різними частинами. Без угоди на клубному рівні вони вже пообіцяли нашому гравцеві щедру заробітну плату. Переговори з гравцем без дозволу клубу заборонені. Це безглуздо, що намагаються зробити італійці".

"Думаю, добре, що Малиновський, як він каже, взимку відмовився від пропозиції "Роми", – додав функціонер бельгійського клубу-чемпіона. – Але ми ніколи не отримували такої пропозиції. На Малиновського тисне оточення, тому він реагує настільки емоційно. Я шкодую про це".

Тобто, якщо сторони в підсумку так і не домовляться, то українець змушений буде залишитися в "Генку", а ставлення до нього тут, судячи з усього, серйозно зіпсувалося. Та й хіба зможе Малиновський демонструвати минулосезонну високу якість гри, якщо навколо такі перипетії?..

Можна, звичайно шукати й інші варіанти, але наразі платити за Руслана 10 і більше мільйонів євро готові тільки бергамці.

Але припустімо, що все врешті-решт закінчиться гладко, й "Аталанта", яка минулого сезону домоглася чи не найбільшого успіху в історії клубу, фінішувавши третьою в італійській Серії А і завоювавши путівку в Лігу чемпіонів, таки підпише Малиновського. До речі, мабуть, саме можливість виступити в Лізі чемпіонів настільки приваблює українця, що він рветься в Бергамо.

Але тут теж не все так однозначно. "Аталанта", хоча й у неї з’явилося чимало прихильників, останнім часом навіть в Україні, – однозначно не гранд. В Італії за підсумками минулого сезону її так і називають – "вискочка", яка через рік-два-три скотиться назад у середняки Серії А. Це далеко не "Ювентус", "Наполі", "Інтер", "Мілан", "Рома" чи "Лаціо". Місто Бергамо з трохи більше, ніж 100 тисяч населення, є неофіційним сателітом Мілана (відстань між ними приблизно 50 кілометрів). І мало хто прогнозує місцевому футбольному клубу довгострокову перспективу.

Словом, не виключено, що, кажучи шаховою термінологією, Руслан Малиновський потрапив у таку собі "вилку". З "Генком" горшки майже побито, а попереду – можлива трясовина італійського футболу. Так і загубитися можна...

Та все ж сподіваємося, що Руслан Малиновський і його агенти знають, що роблять. Адже для збірної України, де він є лідером півзахисту, потрібен футболіст, у якого все гаразд на клубному рівні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme