ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лідер "Динамо" сказав, коли може змінити клуб

Австрійський захисник київського "Динамо" Александар Драгович розповів про свою кар'єру в Україні і роботу з Блохіним
Depo.
19 березня 2016 14:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на dynamomania.com.

- Ви грали в "Базелі", а потім перейшли в "Динамо. Київський клуб - дійсно привабливий варіант для продовження кар'єри?

- Раніше не багато футболістів захотіли б перебиратися до Києва. Зараз же "Динамо" можна назвати свого роду точкою відліку. Ніколи нічого не можна планувати. В той момент перехід в "Динамо" був для мене своєрідним ризиком, але мені потрібен був новий виклик, а у київського клубу видатна історія. Я хотів допомогти динамівцям знову стати шановними у всьому світі.

- Ви грали під керівництвом Блохіна. Правда, що з ним було непросто працювати?

- При Блохіні у мене був найважчий період в кар'єрі. Просто потрібно розуміти, що в футболі бувають як злети, так і падіння. Футболіст повинен вміти долати будь-які труднощі. Особисто мене це загартувало. Звичайно, мене відвідували думки, чому я не граю, або чому Блохін кричить. Це змушувало мене працювати старанніше. Я не сидів і не думав, що у мене є п'ятирічний контракт, тому хвилюватися немає про що.

- Які ваші плани на майбутнє?

- Про своє майбутнє я подумаю після закінчення сезону. Зараз я не будую якихось планів і далі наступного дня нічого не загадую. Зараз потрібно працювати, щоб домагатися нових висот. Якщо влітку, щось зміниться, то так тому і бути.

- Ходять чутки, що ви вкрай забобонні?

- Що змусило вас так думати? (Сміється). Хоча я дійсно вірю, що якщо вийти на поле у ​​футболці з довгими рукавами, то ви зіграєте погано або програєте. Тому в будь-яку погоду я граю з короткими рукавами.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор