Легенди українського футболу зіграють матч у Канаді

15 вересня в Торонто збірна України серед ветеранів проведе товариський матч проти збірної українців Канади

Легенди українського футболу зіграють ма…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. Ця гра відбудеться в рамках турне легенд вітчизняного футболу, спрямованого на підтримку військових та об’єднання українців в усьому світі.

Головний тренер збірної України Анатолій Дем’яненко запросив на гру в Торонто таких футболістів: Мирона Маркевича, Олега Собуцького, Сергія Нагорняка, Едуарда Цихмейструка, Юрія Максимова, Руслана Ротаня, Віталія Реву, В’ячеслава Свідерського, Олега Шелаєва, Віталія Самойлова, Богдана Шершуна, Миколу Іщенка, Віталія Мандзюка, Олексія Бєліка та Віктора Уляницького.

Представницький склад збирають і суперники. До нього включені найкращі гравці чотирьох українських команд, які виступають у різних лігах Торонто.

Окрім головного, футбольного матчу, 14-го вересня наші гравці візьмуть участь у BWT Toronto Ukrainian Festival, у рамках якого збираються тисячі українців з усієї Північної Америки, влаштовуючи на одній із центральних вулиць Торонто справжнє свято українськості – виступи музичних та танцювальних колективів, ярмарки, різноманітні конкурси та багато іншого. Збірна ветеранів як почесний гість запрошена на головну сцену, після виступу у спеціальній зоні відбудеться спілкування, автограф- та фотосесії з відвідувачами фестивалю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook