ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кварцяний назвав податківців "рекетирами"

Федерація футболу Волинської області припиняє свою діяльність
Depo.
16 березня 2016 14:53
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Волині", таким є висновок інтерв’ю голови ФФВ Віталія Кварцяного. Причина – фактично "рекетирські дії" управління державної фіскальної служби у Волинській області.

Попереду конференція на якій може бути прийняте рішення про розпуск Федерації футболу Волинської області.

- Віталію Володимировичу, обласна федерація футболу зробила багато хороших справ, але нині її подальша робота під загрозою...

- Так! Можу сказати тільки позитивні слова про роботу апарату ФФВ, адже збільшилася кількість дитячих команд, які беруть участь в змаганнях під егідою федерації - з 28 до 67. Ми охопили всю область, чимало регіонів раніше не брали участь в змаганнях. Ми динамічно розвивали всі напрями роботи ФФВ і можна тільки подякувати всім працівникам, які часто тільки на ентузіазмі підтримували футбольний дух в області, виявляли й реалізовували ініціативу, професійно працювали. 

За два останні роки федерація заплатила всі необхідні податки і збори. Так, інколи робили це невчасно. Але мали поважну причину – ми громадська організація, не можемо бути бізнес-структурою. Тому ми розраховуємо в діяльності на кошти з внесків і допомогу спонсорів. Але заявкові внески команд-учасниць змагань не становлять вагому статтю доходів. Коли ми не мали коштів в федерації, зарплата, на жаль, затримувалася. Відповідно, не сплачувалися податки із неї. Ми пояснювали податківцям ситуацію і казали, що ФФВ – громадська організація, яка тримається на свідомості фанатів своєї справи. Федерація - не шахта, не банк, не газодобувна вишка... Ми не можемо платити наперед податки, як це чомусь робить вся країна. І ось в ці дні податкова висунула нам штрафи і пеню за колишні затримки у сплаті, сукупно – 22 тисячі гривень. Між іншим, ФК Волинь, який оштрафовано декілька разів санкціями, за два роки сплатив приблизно 40 мільйонів податків до бюджету.
Якщо наша держава залишається настільки недолугою, то інакше, як рекетирськими дії фіскальної служби я назвати не можу. І навіть коли я сьогодні, як депутат Волинської обласної ради, вирішив особисто з’ясувати питання, то до керівництва фіскальної служби мене не допустили.

- Скільки ФФВ заплатила всього до бюджету?

- За два роки сума склала більше 280 тисяч гривень. Чесно кажучи, ми могли б спрямувати ці гроші на закупілю амуніції дитячим командам.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор