Кубок Конфедерацій на Росії може стати останнім в історії

Чиновники ФІФА дійшли висновку, що подальше проведення футбольного Кубку Конфедерацій недоцільне

Depo.
19 травня 2017 09:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Globo.

За даними джерела, офіційного рішення з приводу відміни ще не ухвалено, але всі фактори вказують на те, що Кубок Конфедерацій на Росії цього літа стане останнім в історії.

Однією з головних причин можливого скасування турніру є проблеми з його проведенням перед двома майбутніми чемпіонатами світу, які пройдуть після ЧС-2018 на Росії. ЧС-2022 пройде в Катарі з листопада по грудень через аномально високі температури в країні влітку, що вже викликає безлад в календарі і невдоволення європейських клубів, і стикатися з аналогічними труднощами роком раніше в ФІФА не хочуть. Наступний світовий форум в 2026 році стане першим, в якому візьмуть участь 48 команд, також він пройде, швидше за все, відразу в трьох країнах - США, Мексиці і Канаді, тому проведення тестового турніру, яким є Кубок Конфедерацій, буде проблематичним.

Важливим фактором можливого скасування турніру став також і комерційний провал майбутнього Кубку Конфедерацій-2017 на Росії, так як за місяць до його старту реалізовано менше половини квитків, а жоден російський телеканал не зміг домовитися з ФІФА про викуп прав на трансляції через їх високу вартість.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор