Команда Реброва з українцями у складі несподівано програла важливий матч в Угорщині

У першому чвертьфіналом матчі Кубка Угорщини "Ференцварош" Сергія Реброва мінімуально поступився на своєму полі "Віді" (1:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. У Кубку Угорщини настав час чвертьфіналів. У першому домашньому матчі лідер чемпіонату країни, "Ференцварош" Сергія Реброва, Івана Петряка й Ігоря Харатіна, приймав на своєму полі другу команду першості "Віді".

І Петряк, і Харатін вийшли в стартовому складі, провели на полі весь ігровий час, а сама зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

Поєдинок у відповідь відбудеться в Секешфехерварі 3-го квітня.