Команда екс-гравця "Динамо" зіграла внічию в принциповому турецькому дербі

В першому півфінальному матчі Кубка Туреччини "Бешикташ" зіграв внічию з "Фенербахче" (2:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Гра видалася насиченою на голи та картки - команди по два рази розписалися у воротах одна одної, а рефері матчу 8 разів діставав жовту картку і 3 рази червону.

Відзначимо, що в складі господарів поля перший тайм відіграв екс-гравець київського "Динамо", захисник Домагой Віда. В перерві його було замінено на Рікардо Куарежму.

Зазначимо, що це вже другий матч між "Бешикташем" та "Фенербахче" за останній тиждень. Нещодавно команди зустрічалися в рамках чемпіонату і команда Віди перемогла 3:1, а сам хорват відзначився одним із забитих м'ячів.

Матч-відповідь у кубковому протистоянні відбудеться 17 квітня.