"Колос" забив на "Арені Львів" два голи без відповіді

У матчі 15-го туру УПЛ "Львів" програв домашній матч ковалівському "Колосу" (0:2)

"Колос" забив на "Арені Львів" два голи…

Про це повідомляє Depo.Сектор. "Колос" приїхав до Львова у ранзі фаворита. І Павло Оріховський відкрив рахунок на 33-ій хвилині ударом головою, замкнувши флангову подачу.

На 74-ій хвилині Оріховський зробив рахунок 2: 0, реалізувавши пенальті. А ось львів'яни свій шанс з одинадцятиметрової позначки не використали. Вже в компенсований арбітром час Ренан з пенальті не зумів переграти воротаря ковалівців Волинця.

"Львів" – "Колос" 0:2

Голи: Оріховський, 33, 74 (пен)

Нереалізоване пенальті: Ренан (Л), 90+5 (воротар)

"Львів": Костик, Брікнер (Чиряк, 46), Міубі (Романчук, 83), Махмутовіч, Грисьо, Сабіно, Алваро (Захарків, 77), Ременяк, Ренан, Шина, Ернест Антві (Семенів, 29; Нич, 46)

"Колос": Волинець, Чорноморець, Гавриш, Новак, Кравченко, Чурко (Ільїн, 75), Задоя, Оріховський (Костишин, 75), Богданов (Мілько, 78), Антюх (Данфа, 85), Лисенко.

Попередження: Алваро, 21; Махмутовіч, 64; Нич, 66; Грисьо, 79 – Чурко, 45; Ільїн, 78; Лисенко, 88

Читайте і дивіться також: "Львів" і "Колос" оголосили склади на матч зі значною інтригою