"Колос" переміг у Харкові: У "Металіста 1925" п'ята поразка поспіль

У матчі 17-го туру "Металіст 1925" у Харкові приймав ковалівський "Колос", господарі поступилися з мінімальним рахунком 0:1

"Колос" переміг у Харкові: У "Металіста…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У першому таймі команди у різні ігрові відрізки домінували на полі та створювали атакувальні серії на ворота суперників.

Однак переконливіше це робили гості з Київщини. Їм і більше пощастило – після метушні у штрафному майданчику господарів м'яч відлетів до бразильця Дієго Сантоса, який рикошетом від захисника Ткачука спрямував м'яч у сітку.

Після перерви на полі було більше в'язкої боротьби. Команди обмінювалися напівмоментами, проте до взяття воріт справа більше не дійшла.

"Металіст 1925" – "Колос" 0:1

Гол: Дієго Сантос, 27

"Металіст 1925": Сидоренко, Єрмаков (Квірквелія, 82), Ткачук, Шершень, Задерака, Ченбай, Голодюк, Габелок, Протасов (Савін, 73), Ременюк, Зубков (Марлісон, 73)

"Колос": Волинець, Золотов, Петров, Павловець, Чорноморець, Ільїн, Дієго Сантос (Костишин, 74), Богданов, Мілько, Нурієв (Задоя, 64), Сітчинава (Лисенко, 59)

Попередження: Голодюк, 58 – Павловець, 63

Читайте та дивіться також: Стали відомі склади на футбольний двобій у Харкові, куди завітав амбітний "Колос"